Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dřevěný dům v přírodě Střelice, uprostřed velké zahrady

4. 10. 2019

Dřevěný dům z kvalitních přírodních materiálů, stojí obklopen velkou zahradou na klidném místě u lesa ve Střelicích nedaleko Brna. Dům nabízí otevřený prostor propojený se zahradou díky vstupu na terasu a zahradu z obytné místnosti s jídelnou a kuchyňským koutem. Dále jsou v domě tři ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC, prostorná vstupní hala s možností vybudování pokoje pro hosty, prostor pro vybudování druhé velké koupelny, prostory v suterénu domu se samostatným vstupem ze zahrady i z domu.

Dům je postavený z masivních sedmivrstvých dřevěných panelů, spojovaných bukovými kolíky (bez použití kovových materiálů).

Vytápění zajišťuje těžká akumulační pec v obytném prostoru domu, ložnice jsou prozatím vytápěny přímotopy. V obytném prostoru a vstupní hale je nachystané podlahové vytápění, v ložnicích stěnové kapilární topení pod hliněnou omítkou, v suterénu domu je umístěna velká akumulační nádoba (16m3). Možnost umístění solárních panelů na střechu domu.

Na zahradě vlastní studna s pitnou vodou, kanalizace řešena tříkomorovým septikem. V ložnicích, chodbě a části vstupní haly masivní dřevěné smrkové a jasanové podlahy, v obytném prostoru a vstupní hale betony nachystané na pokládku podlahové krytiny.

Na pozemku je možné postavit další stavbu o rozloze 180 m2 (dle stavebního povolení hospodářská budova) a zahradní jezírko. Celková plocha pozemku 4.599 m2, zastavěná plocha 181 m2, obytná plocha přízemí 181 m2, suterén 62 m2.

Dřevěný dům na klidném místě u lesa, uprostřed veliké zahrady 4599 m2.

Cena 11.500.000,- Kč + provize RK

Více informací na tel. +420775259424 Markéta Matějíčková

 

Náhledy fotografií ze složky Dřevěný dům v přírodě Střelice